Notice: Undefined variable: menu_szoveg_jobb in /usr/honlap/mentalhigiene/index.php on line 214 DE Pszichológiai Intézet, Mentálhigiénés Képzési Programok

Szakdolgozati kérdések és államvizsga

A szakdolgozat az utolsó félévben készül, melynek témája a hallgató munkahelyére kialakított mentálhigiénés programterv, vagy a tanulmányok során érintett valamely téma mentén megvalósított empirikus kutatás lehet.

A már végzett pedagógus szakvizsgásoknak (Mentálhigiénikus szakvizsgázott pedagógusoknak) amennyiben folyatatják tanulmányaikat a Mentálhigiéné szakirányon, egy teljesen új szakdolgozat helyett korábbi munkájuk átdolgozását, vagy a már megvalósított mentálhigiénés programtervük felülvizsgálatát (pl eredményesség vagy a résztvevők visszajelzéseinek vizsgálata) kell elvégezniük.